PROJE OFİSİMİZ HAKKINDA

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Statik ve Güçlendirme projeleri tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2004 yılında temelleri atılan proje ofisimiz, kurulduğu günlerden bu günlere yurt içi ve dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Statik proje büromuz betonarme yapıların, çelik yapıların, alüminyum yapıların, ahşap yapıların, kompozit yapıların, kule yapılarının, istinat duvarı yapılarının ve yığma yapıların uluslararası normlara göre statik projelerini hazırlamaktadır.
Proje büromuz inşaat mühendislerinden oluşan kadrosuyla kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Misyonumuz : Meslek ilkelerinden ödün vermeden uygulanabilir projeler üretmektir.
Çözüm ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan çözümler odaklı hizmet anlayışı, kalite ve güveni esas alan yönetim biçimiyle KAYA PROJE MÜHENDİSLİK MİMARLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. çözüm ortaklarımıza ve işverenlerimize zaman ve işgücü kazanımı ve dolayısı ile proje maliyetine, proje tasarım aşamasında karlılık kazanımı sağlar.

KAYA PROJE MÜHENDİSLİK MİMARLIK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. günümüz koşullarında sağlamlık ve uygulanabilirlikten ödün vermeden, ekonomik, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve zamanında teslimlerle proje üretmeyi değişmez prensip olarak kabül etmiştir. Bu prensipler doğrultusunda verdiği hizmetlerle güven kazanmayı amaçlamaktadır.